Библиотека » КГУ «Бородинская средняя школа»
Дүниежүзілік кітап және авторлық құқық күні. Всемирный день книги и авторского права.
Дүниежүзілік кітап және авторлық құқық күні. Всемирный день книги и
📚Дүниежүзілік кітап және авторлық құқық күні.📚Дүниежүзілік кітап және авторлық құқық күні мекемесі үшін 23 сәуір -әлемдік әдебиетке ерекше күнді атап өтуге себеп болды. 📚Мереке 1995 жылы ЮНЕСКО-ның шешімімен бекітілген. Содан бері жыл сайын 23 сәуірде Дүниежүзілік кітап және авторлық құқық күні атап өтіледі. 2024 жылы кітапханашыларды, жазушыларды, журналистерді, кітап дүкендері мен баспалардың қызметкерлерін, сондай-ақ кітап пен кітап оқуды ұнататын барша қауымды құттықтауға болады. 📚Кітап –
Дүниежүзілік денсаулық күні. Всемирный день здоровья.
Дүниежүзілік денсаулық күні. Всемирный день здоровья.
🌏Дүниежүзілік денсаулық күні жыл сайын 7 сәуірде, Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымының 1948 жылы құрылған күні аталып өтіледі. 🌏2024 жылғы Денсаулық күнінің тақырыбы – «Менің денсаулығым – менің құқығым» ол әр адамның, қай жерде болса да, сапалы медициналық қызмет көрсетуге, білім алуға және ақпарат алуға, сондай-ақ қауіпсіз ауыз суға, таза ауаға, барабар тамақтану, сапалы тұрғын үй, лайықты еңбек жағдайлары және қоршаған орта жағдайлары және кемсітушіліктен еркіндік. 🌏Дүниежүзілік денсаулық
Мектеп кітапханасында Наурыз мейрамын тойлауға арналған кітапхана сабағы өтті.
Мектеп кітапханасында Наурыз мейрамын тойлауға арналған кітапхана
📚 Мектеп кітапханасында Наурыз мейрамын тойлауға арналған кітапхана сабағы өтті. 📚Сабақтың басты мақсаты – балалардың бойында отансүйгіштік сезімін ояту, ұлттық салт-дәстүрлер мен әдет-ғұрыптар туралы түсінік беру. 📚 В школьной библиотеке прошел библиотечный урок, посвященный празднованию Наурыза. 📚 Главная цель урока - привитие детям чувства патриотизма и представления о национальных традициях и обычаях.
«Қазақ ертегілерінің сиқырлы сандығы»   "Волшебный сундучок казахских сказок"
«Қазақ ертегілерінің сиқырлы сандығы» "Волшебный сундучок казахских
Мектеп кітапханасында Халықаралық кітап сыйлау күніне арналған «Қазақ ертегілерінің сиқырлы сандығы» атты кітапхана сабағы өтті. Библиотечный урок, "Волшебный сундучок казахских сказок" посвященный Международному дню дарения книг прошел в школьной библиотеке.
Республика Күні   День Республики
Республика Күні День Республики
Қазақстан Республикасы Күнін мерекелеу аясында мектеп кітапханасында тақырып бойынша кітап көрмесі ұйымдастырылды. В рамках празднования Дня республики Казахстан, в школьной библиотеке была оформлена книжная выставка по теме.
Фотокөрме"Күлімсіреу күні!"   Фотовыставка "День улыбки!"
Фотокөрме"Күлімсіреу күні!" Фотовыставка "День улыбки!"
Жыл сайын, қазан айының бірінші жұмасында күлімсіреудің Бүкіләлемдік жалқаулығы атап өтіледі. Мектеп кітапханасында тақырып бойынша фотокөрме өтті. Каждый год, в первую пятницу октября, отмечается всемирный лень улыбки. В школьной библиотеке прошла фотовыставка по теме.
"Жануарлар әлемі" кітапханалық сабақ   Библиотечный урок "Мир животных"
"Жануарлар әлемі" кітапханалық сабақ Библиотечный урок "Мир
"Жануарлар әлемі "кітапханалық сабағы жануарлар әлемі туралы тұтас түсінік қалыптастыру мақсатында өткізілді. Балаларды жануарлар туралы кітап оқуға қызықтыру. Библиотечный урок "Мир животных" проводили с целью сформировать целостное представление о животном мире. Заинтересовать детей в прочтении книг о животных.
Жануарлар әлемінде. В мире животных.
Жануарлар әлемінде. В мире животных.
Жоспарға сәйкес мектеп кітапханасында "жануарлар әлемінде" кітапханалық сабақ өткізілді, балаларға жануарлар туралы кітап көрмесі ұсынылды, жұмбақтар жасалды, әлемдегі ерекше және таңғажайып жануарлар туралы айтылды. Согласно плану, в школьной библиотеке был проведен библиотечный урок "В мире животных" Ребятам была представлена книжная выставка о животных, загадывали загадки, рассказывали о необычном и удивительном в мире животных.