Методика и опыт » КГУ «Бородинская средняя школа»
«Айналадағы әлем». "Мир вокруг".
«Айналадағы әлем». "Мир вокруг".
Бастауыш сыныпта экологиялық білімді дамытуға, сонымен қатар Отанға және қоршаған әлемге деген сүйіспеншілікті арттыруға бағытталған «Айналадағы әлем» сынып сағаты өтті. Сынып сағатында балалар ертегі кейіпкері – Табиғатты кездестірді. Сұрақтар қойды- жауаптар алды. Балалар викторинаға белсене қатысып, әртүрлі тапсырмаларды орындады. Сынып сағатының соңында балалар табиғатта өзін-өзі ұстау ережелерін құрастырды, ал Табиғат барлық балалар мен қонақтарды өз сыйлықтарымен - алма сыйлап қуантты.
Физика.
Физика.
📌Физикадағы дененің немесе құбылыстың сандық сипаттамасын физикалық шама деп атайды. Оқушылар физикалық шаманың не екенін нақты түсініп, олардың белгіленуін ажырата білуі керек. Бұл тапсырманы білімді бекіту кезеңінде ғана емес, материалды меңгергендігін тексеру кезінде де қолдануға болады. Бұл сонымен қатар есте сақтау мен көрнекі қабылдаудың дамуына ықпал етеді, өйткені оқушыларға көптеген басқалардың арасында дұрыс таңбаны табу қиын болуы мүмкін.Бұл жұмыс әдісін қажетті тақырыпқа сай өзгерте
Семинар 08.05.2022
Семинар 08.05.2022
"Бородино орта мектебі" КММ-де басқа мектеп мұғалімдері мен директорларының қатысуымен семинар өткізілді. Жылы сөздер мен пікірлер үшін рахмет! Сізді біздің жайлы мектепте көруге әрқашан қуаныштымыз! В КГУ "Бородинская средняя школа" был проведен семинар с участием учителей и директоров других школ. Благодарим за теплые слова и отзывы! Всегда рады видеть Вас в нашей уютной школе!