«Айналадағы әлем». "Мир вокруг". » КГУ «Бородинская средняя школа»

«Айналадағы әлем». "Мир вокруг".

Бастауыш сыныпта экологиялық білімді дамытуға, сонымен қатар Отанға және қоршаған әлемге деген сүйіспеншілікті арттыруға бағытталған «Айналадағы әлем» сынып сағаты өтті. Сынып сағатында балалар ертегі кейіпкері – Табиғатты кездестірді. Сұрақтар қойды- жауаптар алды. Балалар викторинаға белсене қатысып, әртүрлі тапсырмаларды орындады. Сынып сағатының соңында балалар табиғатта өзін-өзі ұстау ережелерін құрастырды, ал Табиғат барлық балалар мен қонақтарды өз сыйлықтарымен - алма сыйлап қуантты. Өйткені, витаминдер барлығына пайдалы, әсіресе көктемде.

В начальных классах прошёл классный час "Мир вокруг", направленный на формирование экологического воспитания, а так же на формирование любви к Родине и окружающему миру. На классном часу дети встретились со сказочным персонажем - Природой. Задали вопросы - получили ответы. Дети активно участвовали в викторине, выполняли различные задания. В конце классного часа дети составили правила поведения на природе, а Природа угостила всех детей и гостей своими дарами - яблоками. Ведь витамины всем полезны, особенно весной.