Сізге денсаулық пен ұзақ жылдар бойы қуаныш тілейміз, құрметті Татьяна Ивановна. » КГУ «Бородинская средняя школа»

Көктем мерекесі Наурыз мейрамы қарсаңында «Лучики» мектеп ассамблеясының мүшелері тыл ардагері, 96 жастағы Татьяна Ивановна Антонованы мерекемен құттықтады. Көңілдің көтеріңкілін, ұзақ ғұмыр тіледі. Сыйлықтар сыйлап, естелік суретке түсті. Бұл таңғажайып, көңілді және мейірімді әйелмен сөйлескеннен кейін, біз дәл осы адамға ұқсауға болатынын және қажет екенін түсіндік. Сізге денсаулық пен ұзақ жылдар бойы қуаныш тілейміз, құрметті Татьяна Ивановна.

В преддверии весеннего праздника Наурыз Мейрамы члены школьной ассамблеи "Лучики " поздравили участницу тыла 96-летнюю Антонову Татьяну Ивановну с праздником. Пожелали бодрости духа и долголетия. Вручили подарки и сделали фото на память. После общения с этой удивительной, весёлой и доброй женщиной, мы поняли, что это тот человек, на которого можно и нужно ровняться. Здоровья Вам и радости на долгие года,уважаемая Татьяна Ивановна.