"5 кітап оқылды және кітаппен жұмыс істеу ережелері" кітапханалық сабақ Библиотечный урок "5 прочитанных книг и правила обращения с книгой" » КГУ «Бородинская средняя школа»

"Дүниежүзілік кітап және авторлық құқық күні "аясында"5 кітап оқылды және кітаппен жұмыс істеу ережелері" кітапханалық сабағы өткізілді. 1 сынып балаларына алдын-ала 5 кітап берілді, оларды әр оқушы оқыды. Бірінші сынып оқушылары әр кітапты қуана талқылады.
Кітаппен жұмыс істеу ережелерімен танысу ойын түрінде, тақырып бойынша презентациямен өтті.

В рамках "Всемирного дня книги и авторского права" проводился библиотечный урок "5 прочитанных книг и правила обращения с книгой". Детям 1 класса заранее были даны 5 книг, которые каждый ученик прочитал. Первоклассники с удовольствием обсуждали каждую книжку.
Знакомство с правилами обращения с книгой прошло в форме игры, с презентацией по теме.