6-8 сынып оқушыларына арналған " оқы және ұтып ал!» Областной конкурс для учащихся 6-8 классов «Читай и побеждай!» » КГУ «Бородинская средняя школа»

6-8 сынып оқушыларына арналған " оқы және ұтып ал!»
Областной конкурс для учащихся 6-8 классов «Читай и побеждай!»

Мемлекет басшысының тапсырмасын жүзеге асыру мақсатында Қазақстанда "Оқу мектебі"жобасы бастау алды.
Республикалық жобаны іске асыру шеңберінде ШҚО білім басқармасы, Шығыс Қазақстан дарындылықты дамыту және қосымша білім беру "Дарын" ғылыми-әдістемелік орталығы А. С. Пушкин атындағы Шығыс Қазақстан облыстық кітапханасымен бірлесіп 6-8 сынып оқушыларына арналған "оқы және ұтып ал!».
Байқау оқу мәртебесін, оқырмандық белсенділікті арттыру және оқу сапасын жақсарту, балалар мен жастардың мәдени және оқырмандық құзыреттілігін дамыту, сондай-ақ өскелең ұрпақтың бойында жоғары азаматтық және рухани-адамгершілік бағдарларды қалыптастыру мақсатында өткізілді.
Біздің мектептен викторинаға 7 және 8 сынып оқушылары қатысты: Мамырова ж., Абдулаева А. және Смольянов к.

Кітаптар тізімі:
1. Черстин Лундберг Хан "Бадам жүрегі".
2. Зира Наурызбаева, Лиля Калаус "Бату мен оның достарының шытырман оқиғалары".
3. Динара Шайжүнісова "SUPERҚыз".
4. Айгүл Төлембаева "Дамока және оның достары".
5. Марк Твен "Князь және Қайыршы".
Жеңімпаздар 1, 2 және 3 дәрежелі дипломдармен марапатталады. Байқау қорытындысы сайтта жарияланады www.shygysdaryn.kz.
Сәттілік тілейміз!

В целях реализации поручения Главы государства в Казахстане стартовал проект «Читающая школа».
В рамках реализации республиканского проекта управление образования ВКО, Восточно-Казахстанский научно-методический центр развития одаренности и дополнительного образования «Дарын» совместно с Восточно-Казахстанской областной библиотекой имени А.С. Пушкина проводил областной конкурс для учащихся 6–8 классов «Читай и побеждай!».
Конкурс проводился с целью повышения статуса чтения, читательской активности и улучшения качества чтения, развития культурной и читательской компетентности детей и молодежи, а также формирования у подрастающего поколения высоких гражданских и духовно-нравственных ориентиров.
От нашей школы в викторине принимали участие ученики 7 и 8 классов: Мамырова Ж., Абдулаева А. и Смольянов К.

Список книг:
1. Черстин Лундберг Хан «Миндальное сердце».
2. Зира Наурзбаева, Лиля Калаус «Приключения Бату и его друзей».
3. Динара Чайжунусова «SUPERҚыз».
4. Айгуль Тулембаева «Дамока и его друзья».
5. Марк Твен «Принц и нищий».
Победители награждаются дипломами 1, 2 и 3 степени. Итоги конкурса будут размещены на сайте www.shygysdaryn.kz.
Желаем удачи!