"Мектепке жол" акциясы Акция "Дорога в школу" » КГУ «Бородинская средняя школа»
"Мектепке жол" акциясы Акция "Дорога в школу"

"Мектепке жол" акциясы Акция "Дорога в школу"

"Мектепке жол"акциясы

Акция «Дорога в школу»

Жыл сайын ШҚО ББ Алтай ауданы бойынша білім бөлімінің "Бородино орта мектебі" КММ "Мектепке жол"акциясы өтеді. 2021 жылдың тамыз және қыркүйек айларында ауылдың тұрмысы нашар отбасыларына, дүкендеріне және көшелеріне 28 рейд жүргізілді. Рейдтерге 5 Педагог және ата-аналар қауымдастығынан 3 адам қатысты.
Көп балалы және аз қамтылған отбасылардан шыққан 20 оқушыға кеңсе, киім және аяқ киім түрінде демеушілік көмек көрсетілді. Сондай-ақ, 2021 жылдың қыркүйек айының соңына дейін бұл оқушылар "жалпыға міндетті оқу"қорынан мектеп формасы мен аяқ киімін алады.

Ежегодно в КГУ «Бородинская средняя школа» отдела образования по району Алтай УО ВКО проходит акция «Дорога в школу». За август и сентябрь 2021 года было проведено 28 рейдов по неблагополучным семьям, магазинам и улицам села. В рейдах было задействовано 5 педагогов и 3 человек из родительской общественности.
20 –и учащимся из многодетных и малообеспеченных семей была оказана спонсорская помощь в виде канцелярии, одежды и обуви. А также до конца сентября 2021 года эти учащиеся получат школьную форму и обувь из фонда «Всеобуч».