"Дүниежүзілік кітаптар күні"кітапханалық сабақ Библиотечный урок "Всемирный день книг" » КГУ «Бородинская средняя школа»

"Бородино орта мектебі" КММ-де "Дүниежүзілік кітаптар күні" кітапханалық сабағы өтті, онда кітапханашы мерекенің тарихы туралы айтты. Балаларға кітаптардың пайда болу тарихын тыңдау қызықты болды. Маған әсіресе қазіргі уақытта кітаптарды басып шығару туралы әңгіме ұнады. Көрнекі құралдар презентациялар мен кітаптар түрінде қолданылды.
В КГУ "Бородинская средняя школа" прошел библиотечный урок "Всемирный день книг", на котором библиотекарь рассказала об истории праздника. Детям интересно было слушать историю возникновения книг. Особенно понравился рассказ о печатании книг в наше время. Использовались наглядные пособия в форме презентаций и книг.