Ертегінің қонағы. В гостях у сказки. » КГУ «Бородинская средняя школа»
Ертегінің қонағы. В гостях у сказки.

Ертегінің қонағы. В гостях у сказки.

"Оқу мектебі" жобасы аясында "Ертегіде қонақта"іс-шарасы өтті. ҚР-дағы балалар жылы аясында өткізілген іс-шараға үшінші және төртінші сыныптар келді. Кітапханашымен бірге балалар ертегі еліне саяхат жасап, түрлі ертегілердің кейіпкерлерімен кездесті. Балаларға барлық кейіпкерлерді еске түсіруге бейне викторина, презентация және ертегілері бар кітаптар көрмесі көмектесті. Өткізілген іс-шара әдеби мерекенің барлық қатысушыларына жақсы көңіл-күй мен жағымды эмоциялар сыйлады.
В рамках проекта "Читающая школа", состоялось мероприятие  «В гостях у сказки». На мероприятие, проведенное в рамках Года детей в РК, пришли третий и четвертый классы. Вместе с библиотекарем ребята совершили увлекательное путешествие по сказочной стране, где встретились с героями разных сказок. Вспомнить всех героев детям помогли видеовикторина, презентация и выставка книг со сказками. Проведенное мероприятие подарило всем участникам литературного праздника хорошее настроение и букет положительных эмоций.