Дүниежүзілік дауыстап оқу күні Всемирный день чтения вслух » КГУ «Бородинская средняя школа»
Дүниежүзілік дауыстап оқу күні Всемирный день чтения вслух

Дүниежүзілік дауыстап оқу күні Всемирный день чтения вслух

Жыл сайын бүкіл әлемде мыңдаған адамдар наурыздың бірінші сәрсенбісін дауыстап оқуға арнайды. Биыл Дүниежүзілік дауыстап оқу күні 2 наурызға түсті. Бұл күннің ұраны - " оқу-алға жылжу!"Бұл күннің басты мақсаты-оқуды сыртқы әлеммен өзара әрекеттесу тәсілі ретінде және эмоцияларыңызды басқа адамға дыбыстық сөзбен жеткізу мүмкіндігі ретінде көрсету.
 Ежегодно тысячи людей во всем мире посвящают каждую первую среду марта чтению вслух. В этом году Всемирный день чтения вслух выпал на 2 марта. Лозунг этого дня – «Чтение – это движение вперед!» Основная цель этого дня – показать чтение как способ взаимодействия с окружающим миром и как возможность передачи своих эмоций другому человеку вместе со звучащим словом.
VSEMIRNYY-LDEN-KNIG.pdf [570,96 Kb] (cкачиваний: 5)
Посмотреть онлайн файл: VSEMIRNYY-LDEN-KNIG.pdf

Біздің кітапханада оқудың пайдасы туралы әңгімелер өткізілді, балалар ертегілерді дауыстап, рөлдер бойынша оқыды. Ал үлкен оқушылар атақты отандасымыз а. н. Китляиннің өлеңдерін оқыды.
В нашей библиотеке проводились беседы о пользе чтения, дети читали сказки вслух, по ролям. А старшие школьники читали стихи известной соотечественницы А.Н. Китляйн.